Davet Mektubu

Değerli Meslektaşlarımız,

Son yıllarda bilimsel arenada ve oftalmoloji alanında yaşanan hızlı gelişmeler, günlük yoğun aktiviteleri içindeki pek çok meslektaşımızın alanımızdaki temel bilgileri hatırlama ve bunları yeniliklerle birleştirmede güçlük çekmesine neden olmaktadır.

Yetişme aşamasında olan araştırma görevlileri için temel bir oftalmoloji özeti vermek ve bu özetin temel bilgilerini güncel konularla pekiştirmek isteyen göz hastalıkları uzmanları için de faydalı olmasını sağlamak amacıyla Zonguldak Oftalmoloji Kursu’nu hazırladık.

Her biri konularının uzmanı olan meslektaşlarımızın anlatımlarıyla 2 günlük yoğun bir kurs programı düzenlenmiştir. Bu programı web sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Zonguldak Oftalmoloji Kursu’nun oftalmoloji alanında didaktik bir bilgi alışverişi sağlayarak sınavlara hazırlanan meslektaşlarımıza, bilgilerini yenilemek isteyen göz hastalıkları uzmanlarına ve ülkemizin çeşitli bölgelerinde yetişmekte olan araştırma görevlisi- asistan arkadaşlarımıza faydalı olacağına inancım ile sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağımızı ifade etmek isterim.

Prof. Dr. Suat Hayri Uğurbaş